"Leo" Karate-do SE: Három versenyzővel utazott Lengyelországba az egyesület

• 2024. június 03., hétfő •
A hétvégén Legyelországban, Wolowban került megrendezésre a IV. Memorial ShihanLeo Lipinski Karate and Kick Boxing For The Mayor Of Wolow Cup elnevezésű nyílt nemzetközi karateverseny. Megyénket a „Leo” Karate-do SE Egyesület képviselte három fővel.
Leo Karate-do SE: Három versenyzővel utazott Lengyelországba az egyesület

A 12-13 éves korosztályban kata (formagyakorlat) versenyszámban Böndicz Balassa István és Bánhegyi Péter indult. A 12 fős mezőnyben Balassának sajnos nem sikerült az éremszerzés, Péter a harmadik helyen végzett - tudtuk meg Gál Róbert egyesületi elnöktől. Kumite (küzdelem) versenyszámban Péter négy győztes meccs után megérdemelten állhatott fel a dobogó legfelső fokára, míg Balassa a második helyet szerezte meg.

A 14-15 éves korosztályban Paksa Botond indult. Botond kata (formagyakorlat) versenyszámban bronzérmet szerzett, míg kumite (küzdelem) versenyszámban másodikként zárt.

A csapat jövő héten Romániába utazik egy nemzetközi versenyre két fővel.