Halálra gázolták a Magyar Közút egyik munkatársát

• 2025. április 11., péntek •
A Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei 26-os főúton halálos gázolás történt péntek délelőtt. Egy idős nő félreállt az autójával, akinek a Magyar Közút munkatársa próbált segíteni, mindkettőjüket elütötték. A nőt újraélesztették és kórházba szállították, viszont a közútkezelő férfit nem sikerült megmenteni. A legfrissebb információk szerint az idős nő is belehalt a sérüléseibe.
Halálra gázolták a Magyar Közút egyik munkatársát

A 26-os főút sajóbábonyi elágazásánál halálos baleset történt péntek délelőtt, ugyanis egy útfelújításnál két gyalogost – köztük a közútkezelő egy munkatársát – gázolt el egy 41 éves férfi autójával. Egy férfit és egy nőt ütött el, előbbi (egy 45 éves sajóecsegi férfi) a helyszínen életét vesztette, másikukat (egy 71 éves rudabányai nőt) újraélesztés után szállították kórházba – olvasható az Indexen.

Teljes útlezárás a 26-os főúton Miskolc irányába, a sajóbábonyi elágazásnál! A halálos baleset körülményeit vizsgáljuk

– írta a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei rendőrség közösségi oldalán.

Az előzetes adatok szerint a nő műszaki probléma miatt állt félre, akinek a férfi segíteni próbált, ekkor érkezett az autós, aki mindkettejüket elütötte. A rendőrség vizsgálja a halálos közúti közlekedési baleset körülményeit. A helyszínelés és a műszaki mentés idejére a forgalmat a rendőrök Sajóecseg irányába terelik.

A hvg legfrissebb információi szerint az idős nő a kórházba szállítás után meghalt. 

Forrás: index.hu

közösség

további frisss

lap tetejére